Ajakava ja turniiritabel 2020

NB!  Võistkondade registreerimislehed saata enne oma esimest mängu aadressil: mati@ri.ee. Teatada ka andmed arve saaja kohta.

Ajakava

1) Spordikool I   (M.Merirand 5102457) 7) Tamsalu VK  (P.Maasik  51985115)
2) Tõrremäe       ( I.Dreifeldt 5080482) 8) VK Tarvas   (R.Kuusik  55575231)
3) RLV Massive   (M.Halling 53476567) 9) Laekvere   ( V.Abel 5113577)
4) Ambla SK    (L.Matikainen 5145653) 10) Spordikool II (M.Merirand 5102457)
5) 1JVBr(Tapa)    (K.Fedoritš 56935402 11) SVK  ( R.Kopli 55511512)
6) Kadrina SK      ( J.Rummi 5580013)
1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe- SVK E 28.10.19 19.30 Sõmeru kool
Spordikool II – Massive E 28.10.19 18.00 Rakvere Sh
Tarvas  – 1JVRr T 29.10.19 20.00 Rahu hall
Kadrina- Tamsalu T 29.10.19 18.30 Kadrina kool
Laekvere – Ambla K 30.10.19 19.00 Muuga Sh
2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II-1JVRr E 04.11.19 18.00 Rakvere Sh
Laekvere – Kadrina E 04.11.19 19.30 Muuga Sh
Spordikool I – Massive P 03.11.19 18.00 Rakvere Sh
Ambla -SVK N 07.11.19 19.00 Aravete Sh
Tamsalu- Tarvas N 07.11.19 19.00 Tamsalu Sh
3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Massive E 11.11.19 19.30 Sõmeru Sh
Spordikool I -Ambla E 11.11.19 18.00 Rakvere Sh
Spordikool II – Kadrina K 13.11.19 18.00 Rakvere Sh
SVK – 1JVRr N 14.11.19 18.30 Rakvere Sh
Tamsalu- Laekvere N 14.11.19 19.00 Tamsalu Sh
4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Laekvere E 18.11.19 19.30 Sõmeru Sh
Tarvas – Massive T 19.11.19 20.00 Rahu hall
Tamsalu – Ambla T 19.11.19 19.00 Tamsalu Sh
Kadrina -1JVRr T 19.11.19 18.30 Kadrina kool
Spordikool I – Spordikool II kokkuleppel Rakvere Sh
5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – Tarvas E 25.11.19 18.00 Rakvere Sh
Tõrremäe -1JVRr E 25.11.19 19.30 Sõmeru Sh
Spordikool I – Kadrina K 27.11.19 18.00 Rakvere Sh
SVK – Tamsalu N 28.11.19 18.30 Rakvere Sh
Ambla- Massive N 28.11.19 19.00 Aravete Sh
6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Ambla E 02.12.19 19.30 Sõmeru kool
Spordikool II – Tamsalu E 02.12.19 18.00 Rakvere Sh
Laekvere – Tarvas K 04.12.19 19.30 Muuga Sh
Spordikool I- 1JVRr K 04.12.19 18.00 Rakvere Sh
Kadrina – SVK N 05.12.19 18.30 Kadrina kool
7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – Laekvere E 09.12.19 18.00 Rakvere Sh
Tarvas – SVK T 10.12.19 20.00 Rahu hall
1JVRr – Massive K 11.12.19 18.30 Tapa
Spordikool I – Tamsalu K 11.12.19 18.00 Rakvere Sh
Kadrina – Tõrremäe N 12.12.19 18.30 Kadrina kool
8. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
2020.a. mängud algavad
13.jaanuarist
9. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
10. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
11. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus


Põhiturniir:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 punkte suhe koht
1 Spordikool I x
2 Tõrremäe x
3 RLV Massive x
4 Ambla SK x
5 1JVRr x
6 Kadrina x
7 Tamsalu VK x
8  VK Tarvas x
9 Laekvere x
10 Spordikool II x
11 SVK x
x


Kohamängud 1. – 4. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tabel (kohad 1-4) 1 2 3 4 punkte suhe koht

Kohamängud 5. – 8. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tabel (kohad 5-8) 1 2 3 4 punkte suhe koht

Kohamängud 9. – 12. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tabel (kohad 9-12) 1 2 3 4 punkte suhe koht

 

Advertisements