Ajakava ja turniiritabel 2020

NB!  Võistkondade registreerimislehed saata aadressil: mati@ri.ee.

Ajakava

1) Spordikool I   (M.Merirand 5102457) 7) Tamsalu VK  (P.Maasik  51985115)
2) Tõrremäe       ( I.Dreifeldt 5080482) 8) VK Tarvas   (R.Kuusik  55575231)
3) RLV Massive   (M.Halling 53476567) 9) Laekvere   ( V.Abel 5113577)
4) Ambla SK    (L.Matikainen 5145653) 10) Spordikool II (M.Merirand 5102457)
5) 1JVBr(Tapa)    (K.Fedoritš 56935402 11) SVK  ( R.Kopli 55511512)
6) Kadrina SK      ( J.Rummi 5580013)
1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe- SVK E 28.10.19 19.30 Sõmeru kool 3:1
Spordikool II – Massive E 28.10.19 18.00 Rakvere Sh 0:3
Tarvas  – 1JVBr T 29.10.19 20.00 Rahu hall 1:3
Kadrina- Tamsalu T 29.10.19 18.30 Kadrina kool 0:3
Laekvere – Ambla K 30.10.19 19.00 Muuga Sh 1:3
2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II-1JVBr E 04.11.19 18.00 Rakvere Sh 0:3
Laekvere – Kadrina E 04.11.19 19.30 Muuga Sh 3:1
Spordikool I – Massive P 03.11.19 18.00 Rakvere Sh 3:0
Ambla -SVK N 07.11.19 19.00 Aravete Sh 3:0
Tamsalu- Tarvas N 07.11.19 19.00 Tamsalu Sh 3:2
3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Massive E 11.11.19 19.30 Sõmeru Sh 3:2
Spordikool I -Ambla E 11.11.19 18.00 Rakvere Sh 3:0
Spordikool II – Kadrina E 16.12.20 18.00 Rakvere Sh 1:3
SVK – 1JVBr N 14.11.19 18.30 Rakvere Sh 0:3
Tamsalu- Laekvere N 14.11.19 19.00 Tamsalu Sh 3:0
4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Laekvere E 18.11.19 19.30 Sõmeru Sh 2:3
Tarvas – Massive T 19.11.19 20.00 Rahu hall 3:0
Tamsalu – Ambla T 19.11.19 19.00 Tamsalu Sh 2:3
Kadrina -1JVBr T 19.11.19 18.30 Kadrina kool 1:3
Spordikool I – Spordikool II E 06.01.20 18.00 Rakvere Sh 3:0
5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – Tarvas E 25.11.19 18.00 Rakvere Sh 1:3
Tõrremäe -1JVBr E 25.11.19 19.30 Sõmeru Sh 0:3
Spordikool I – Kadrina K 27.11.19 18.00 Rakvere Sh 3:1
SVK – Tamsalu N 28.11.19 18.30 Rakvere Sh 1:3
Ambla- Massive N 28.11.19 19.00 Aravete Sh 3:0
6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe – Ambla E 02.12.19 19.30 Sõmeru kool 3:1
Spordikool II – Tamsalu E 02.12.19 18.00 Rakvere Sh 0:3
Laekvere – Tarvas K 04.12.19 19.30 Muuga Sh 1:3
Spordikool I- 1JVBr K 04.12.19 18.00 Rakvere Sh 3:2
Kadrina – SVK T 07.01.20 18.30 Kadrina kool 3:0
7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – Laekvere E 09.12.19 18.00 Rakvere Sh 3:2
Tarvas – SVK T 10.12.19 20.00 Rahu hall 3:0
1JVBr – Massive K 11.12.19 18.30 Tapa 3:0
Spordikool I – Tamsalu Kokkuleppel 18.00 Rakvere Sh 3:2
Kadrina – Tõrremäe N 12.12.19 18.30 Kadrina kool 3:1
8. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – SVK E 20.01.20 18.00 Rakvere Sh  0:3
Tarvas – Tõrremäe T 21.01.20 20.00 Rahu hall 3:2
Spordikool I – Laekvere K 22.01.20 18.00 Rakvere Sh 3:0
Tamsalu – Massive N 23.01.20 19.00 Tamsalu Sh 3:0
Ambla – Kadrina N 23.01.20 19.00 Aravete Sh 3:0
9. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – Tarvas E 27.01.20 18.00 Rakvere Sh 1:3
Tõrremäe – Tamsalu E 27.01.20 19.30 Sõmeru Sh 1:3
Kadrina – Massive N 30.01.20 18.30 Kadrina kool 3:0
Ambla – 1JVBr N 30.01.20 19.00 Aravete Sh 2:3
SVK – Laekvere N 30.01.20 18.30 Rakvere Sh 1:3
10. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – SVk E 03.02.20 18.00 Rakvere Sh 3:0
Tamsalu – 1JVBr T 04.02.20 19.00 Tamsalu Sh 3:0
Laekvere – Massive K 05.02.20 19.30 Muuga Sh 0:3
Spordikool II -Tõrremäe K 19.02.20 18.00 Rakvere Sh 1:3
Ambla – Tarvas N 06.02.20 19.00 Aravete Sh 0:3
11. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – Ambla E 10.02.20 18.00 Rakvere Sh 3:0
Tarvas – Kadrina T 11.02.20 20.00 Rahu hall 0:3
Laekvere – 1JVBr K 12.02.20 19.30 Muuga Sh 0:3
Spordikool I – Tõrremäe K 05.02.20 18.00 Rahu hall 3:0
SVK – Massive N 13.02.20 18.30 Rakvere Sh 3:0

 

 

 


Põhiturniir:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 punkte suhe koht
1 Spordikool I x 3:0 3:0 3:0 3:2 3:0 3:2 1:3 3:0 3:0 3:0 25 9v.1k. I
2 Tõrremäe 0:3 x 3:2 3:1 0:3 1:3 1:3 2:3 2:3 3:1 3:1 13 6.
3 RLV Massive 0:3 2:3 x 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 3:0 0:3 7 9.
4 Ambla SK 0:3 1:3 3:0 x 2:3 3:0 3:2 0:3 3:1 0:3 3:0 15 5.
5 1JVBr 2:3 3:0 3:0 3:2 x 3:1 0:3 3:1 3:0 3:0 3:0 24 8v.2k. 26:10 III
6 Kadrina 0:3 3:1 3:0 0:3 1:3 x 0:3 0:3 1:3 3:1 3:0 12 7.
7 Tamsalu VK 2:3 3:1 3:0 2:3 3:0 3:0 x 3:2 3:0 3:0 3:1 25 8v.2k. II
8  VK Tarvas 3:1 3:2 3:0 3:0 1:3 3:0 2:3 x 3:1 3:1 3:0 24 8v.2k. 27:11 4.
9 Laekvere 0:3 3:2 0:3 1:3 0:3 3:1 0:3 1:3 x 2:3 3:1 9 8.
10 Spordikool II 0:3 1:3 0:3 3:0 0:3 1:3 0:3 1:3 3:2 x 0:3 5 11.
11 SVK 0:3 1:3 3:0 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 1:3 3:0 x 6 10.


Kohamängud 1. – 4. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – 1JVBr K 26.02.20 18.00 Rakvere Sh
VK Tarvas -Spordikool R 28.02.20 20.00 Rahu hall
Tamsalu VK – 1JVBr T 03.03.20 19.00 Tamsalu Sh
VK Tarvas -1JVBr T 10.03.20 20.00 Rahu hall
Spordikool I – Tamsalu VK E 09.03.20 18.00 Rakvere Sh
Tamsalu VK – VK Tarvas T 17.03.20 19.00 Tamsalu Sh
Tabel (kohad 1-4) 1 2 3 4 punkte suhe koht
Spordikool I x 25+
Tamsalu VK x 25+
1JVBr x 24+
VK Tarvas x 24+

Kohamängud 5. – 8. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere – Tõrremäe K 04.03.20 19.30 Muuga Sh
Kadrina – Ambla SK N 05.03.20 18.30 Kadrina kool
Tõrremäe – Ambla SK E 09.03.20 19.30 Sõmeru PK
Kadrina – Laekvere N 12.03.20 18.30 Kadrina kool
Tõrremäe – Kadrina E 16.03.20 19.30 Sõmeru PK
Ambla SK – Laekvere N 19.03.20 19.00 Aravete Sh
Tabel (kohad 5-8) 1 2 3 4 punkte suhe koht
Ambla SK x 15+
Tõrremäe x 13+
Kadrina x 12+
Laekvere x 9+

Kohamängud 9. – 11. 

nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool II – RLV Massive E 02.03.20 18.00 Rakvere Sh
Spordikool II – SVK E 16.03.20 18.00 Rakvere Sh
SVK – RLV Massive kokkuleppel
Tabel (kohad 9-12) 1 2 3 4 punkte suhe koht
RLV Massive x 7+
SVK x 6+
Spordikool II x 5+