Ajakava ja turniiritabel 2022

Lääne-Virumaa meeste RAHVALIIGA 2022.a.  Poolfinaalid ja finaalid allpool. 

28.04.2022 toimunud Finaalmäng lõppes Tamsalu VK I meeskonna võiduga Spordikool I  üle 3:0.   Seega I-8.koht selgunud, mängida jääb veel 9.-10. kohamäng.

Põhiturniiri ajakava

1) Kadrina, Jaan Rummi , t. 5580013 6) Tamsalu VK II, Kalev Raudla, t. 5045523
2) Tamsalu VK I, Priit Maasik, t. 51985115 7) Aravete, Leo Matikainen, t. 5145653
3) Spordikool I, Mati Merirand t. 5102457 8) SVK, Rein Kopli, t. 55511512
4)  Tarvas VK, Rene Kuusik, t. 55575231  9) 1JVBr, Kristo Fedoritš, t. 56935402
5)  Laekvere, Veiko Alliksoo, t. 5182665 10) Spordikool II, Mati Merirand, t. 5102457 
1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – 1JVBr E  13.12.21 18.00 Spordihall 3:1
SVK – Tamsalu VK II T  14.12.21 18.30 Spordihall 3:1
Kadrina – Laekvere N 16.12.21 18.30 Kadrina kool 3:0

Tamsalu VK I – Aravete

N 03.02.22

19.00 Tamsalu SH 3:0
Spordikool II – Tarvas VK N 16.12.21 18.00 Spordihall 1:3
2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere – Aravete R 22.04.22 19.00 Muuga SH 3:0
Spordikool I – Tarvas VK K 05.01.22 18.00 Spordihall 3:0
SVK – Tamsalu VK I Edasi lükatud 18.30 Spordihall 0:3
Kadrina – 1JVBr N 06.01.22 18.30 Kadrina kool 1:3
Spordikool II – Tamsalu VK II N 06.01.22 18.00 Spordikool 3:2
3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – Tamsalu II K 12.01.22 18.00 Spordihall 3:1
Tamsalu VK I – Laekvere N 13.01.22 19.00 Tamsalu SH 3:0
Aravete – 1JVBr N 13.01.22 19.00 Aravete SH 1:3
Kadrina – Tarvas VK N 13.01.22 18.30 Kadrina kool 3:1
Spordikool II – SVK N 14.04.22 18.00 Spordikool 1:3
4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu VK II – Kadrina T 18.01.22 19.00 Tamsalu SH 1:3
Tarvas VK – Aravete T 08.03.22 20.00 Rahu hall 3:2
Spordikool I – SVK K 19.01.22 18.00 Spordihall 3:0
Laekvere – 1JVBr K 19.01.22 19.00 Muuga SH 0:3
Spordikool II – Tamsalu VK I N 20.01.22 18.00 Spordihall 0:3
5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere- Tarvas VK  K 26.01.22 19.00 Muuga SH 1:3
Tamsalu VK I- 1JVBr N 27.01.22 19.00 Tamsalu SH 0:3
Aravete – Tamsalu VK II N 27.01.22 19.00 Aravete SH 2:3
Kadrina – SVK N 27.01.22 18.30 Kadrina kool 3:1
Spordikool I – Spordikool II K 26.01.22 18.00 Spordihall 3:0
6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – Tamsalu VK I edasi lükatud 18.00 Spordihall 3:0
SVK – Aravete T 01.02.22 18.30 Spordihall 1:3
Tamsalu VK II – Laekvere T 01.02.22 19.00 Tamsalu SH 3:1
Tarvas VK  – 1JVBr T 01.02.22 20.00 Rahu hall 2:3
Spordikool II – Kadrina K 02.02.22 18.00 Spordihall 3:1
7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tarvas VK – Tamsalu VK I  T 08.02.22 20.00 Rahu hall 0:3
Tamsalu VK II – 1JVBr T 08.02.22 19.00 Tamsalu SH 1:3
Laekvere – SVK K 09.02.22 19.00 Muuga SH 3:1
Spordikool I – Kadrina K 09.02.22 18.00 Spordihall 1:3
Spordikool II – Aravete N 10.02.22 18.00 Spordihall 1:3
8. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
SVK – 1JVBr T 15.02.22 18.30 Spordihall 0:3
Tamsalu VK II – Tarvas VK T 15.02.22 19.00 Tamsalu SH 1:3
Spordikool I – Aravete K 16.02.22 18.00 Spordihall 3:0
Kadrina – Tamsalu VK I N 17.02.22 18.30 Kadrina kool 1:3
Spordikool II – Laekvere N 17.02.22 18.00 Spordihall 1:3
9. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu VK I – Tamsalu VK II T 01.03.22 19.00 Tamsalu SH 3:1
Tarvas VK – SVK T 01.03.22 20.00 Rahu hall 3:1
Spordikool I – Laekvere K 02.03.22 18.00 Spordihall 3:0
Aravete – Kadrina N 03.03.22 19.00 Aravete SH 1:3
Spordikool II – 1JVBr N 03.03.22 18.00 Spordihall 1:3


Põhiturniiri tabel:

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 punkte suhe koht
1  Kadrina x 1:3 3:1 3:1 3:0 3:1 3:1 3:1 1:3 1:3 18   4.
2  Tamsalu   VK I 3:1 x 0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1 0:3 3:0 21   III
3 Spordikool I 1:3 3:0 x 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1 3:1 3:0 24   I
4  Tarvas VK 1:3 0:3 0:3 x 3:1 3:2 3:1 3:1 2:3 3:1 15   5.
5  Laekvere 0:3 0:3 0:3 1:3 x 3:0 3:1 1:3 0:3 3:1 9   6.
6  Aravete 1:3 0:3 0:3 2:3 0:3 x 3:1 2:3 1:3 3:1 8   7.
7  SVK 1:3 0:3 0:3 1:3 1:3 1:3 x 3:1 0:3 3:1 6 10:23 9.
8 Tamsalu VK II 1:3 1:3 1:3 1:3 3:1 3:2 1:3 x 1:3 2:3 6 14:24 8.
9 1JVBr 3:1 3:0 1:3 3:2 3:0 3:1 3:0 3:1 x 3:1 23   II
10 Spordikool II 3:1 0:3 0:3 1:3 1:3 1:3 1:3 3:2 1:3 x 5   10.


Poolfinaalid

  nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool I – Kadrina 7.04.2022 18.00 Spordikool 3:1
1JVBr – Tamsalu VK I 31.03.2022     1:3

Finaal

  nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
I koht     Tamsalu VK I                  II koht    Spordikool I  N 28.04.22 18.00 Spordihall 3:0
III koht  Kadrina                  4.koht  1JVBr T  19.04.22 19.00 Kadrina kool 3:1

5.koht Tarvas VK 6.koht Laekvere 3:2

7. koht Tamsalu VK II 8.koht Aravete

9.-10.koht SVK- Spordikool II

Ajakava ja turniiritabel 2021

Rahvaliigas on kohamängud 1.- 4. ja 5.-10. mängitud. Vt. kohamängud, allpool.

NB! Mängusaalidesse sisenedes nõutav vaktsineerimistõend

I ETAPP – I ja II alagrupi mängud 1 ring turniirisüsteemis
II ETAPP – mängud kahes nelikus ja kahes kolmikus vastavalt saavutatud kohale ning mängitakse 1 ring

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga I etapp – I alagrupp

1) Spordikool I , Mati Merirand, t.51024574) Tõrremäe VK, Ivar Dreifeldt, t. 5080482
2) Kadrina , Jaan Rummi, t. 55800135) Tamsalu VK I, Priit Maasik, t. 51985115
3) VK Tarvas I, Rene Kuusik, t. 555752316) 1JVBr (Tapa), Kristo Fedoritš, t. 56935402
1. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Kadrina – Spordikool IN 5.11.2018.30Kadrina kool3:0 (23,17,17)
VK Tarvas I – Tõrremäe VKT 10.11.2020.00Rahu hall3:2 (-11,10,17,-24,12)
Tamsalu VK I -1JVBrei mängitax:x
2. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Tõrremäe VK – Tamsalu VK IE 16.11.2019.00Sõmeru kool0:3 (20,16,17)
Spordikool I – 1JVBrei mängitax:x
VK Tarvas I – Kadrina T 17.11.2020.00Rahu hall2:3 (19,-21,18,-13,14)
3. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Tamsalu VK I – VK Tarvas Imäng kokku leppidax:x
Spordikool I – Tõrremäe VKRakvere sh3:0
Kadrina – 1JVBrei mängitax:x
4. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
VK Tarvas I – 1JVBr ei mängitax:x
Spordikool I – Tamsalu VK IK 15.09.21Rakvere sh0:3(21,21,18)
Kadrina – Tõrremäe VK N 03.12.2018.30Kadrina kool3:2
5. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Tõrremäe VK – 1JVBrei mängitax:x
Tamsalu VK I – Kadrina T 08.12.2019.00Tamsalu sh3:0
Spordikool I – VK Tarvas IP 13.12.20 17.00Rakvere sh1:3

Turniiritabel I etapp I alagrupp

123456punktidsuhekoht
1Spordikool Ix0:31:33:00:3x:x3
2Kadrina3:0x3:23:20:3x:x7
3VK Tarvas I3:12:3x3:2x:xx:x6+
4Tõrremäe VK0:32:32:3x0:3x:x2
5Tamsalu VK I3:03:0x:x3:0xx:x9+
61JVBrx:xx:xx:xx:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga I etapp – II alagrupp

1) Laekvere, Veiko Alliksoo, t.51826655) Tamsalu VK II. Kalev Raudla, t.5045523
2) Kunda, Kaido Urmet, t.51492036) Aravete, Leo Matikainen, t. 5145653
3) Karkuse, Raimo Koppel, t.533378757) VK Tarvas II, Rene Kuusik, t.55575231
4) SVK, Rein Kopli, t.555115128) Spordikool II, Mati Merirand, t. 5102457
1. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Kunda – AraveteK 11.11.2019.00Kunda sh0:3
Spordikool II – VK Tarvas IIK 11.11.2018.00Rakvere sh3:0 (21,24,21)
SVK – Tamsalu VK IIN 12.11.2018.30Rakvere sh3:0 (13,21,15)
Laekvere – Karkuse21.10.21Muuga sh1:3
2. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Spordikool II- KarkuseK 18.11.2018.00Rakvere sh3:1(16,24,16)
Laekvere – AraveteN 19.11.2019.30Muuga sh2:3
Tamsalu VK II – VK Tarvas IIN 19.11.2019.00Tamsalu sh3:0 (22,18,26)
SVK – KundaN 19.11.2018.30Rakvere sh3:0 (20,7,17)
3. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Karkuse – Tamsalu VK IIRakvere sh2:3 (-22,-16,21,16,5)
Spordikool II – LaekvereE 23.11.2018.00Rakvere sh1:3 (20,22,-21,18)
Aravete – SVKN 26.11.2019.00 ( saali 18.30)Aravete sh3:0 (12,23,7)
VK Tarvas II – Kunda R 27.11.2020.00Rahu hall3:0 (18,19,18)
4. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Spordikool II – AraveteE 30.11.2018.00Rakvere sh1:3 (18,21,-18,17)
Kunda -KarkuseK 02.12.2019.00Kunda sh1:3
Tamsalu VK II – LaekvereN 03.12.2019.00Tamsalu sh3:2 (19,-16,20,-21,13)
SVK – VK Tarvas IIN 03.12.2018.30Rakvere sh2:3 (-21,-14,13,33,9)
5. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Karkuse – SVKE 07.12.20 19.30Rakvere sh2:3 (-20,14,-23,21,10)
Aravete – VK Tarvas IIN 10.12.2019.00 (saali 18.30)Aravete sh1:3 (19,-17,20,17)
Laekvere – Kunda N 10.12.2019.30Muuga sh3:0
Spordikool II – Tamsalu VK IIE 13.09.2118.00Rakvere sh3:0( 23,23,17)
6. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Karkuse – VK Tarvas IIE 11.01.2119.30Rakvere sh3:0(14,17,25)
Spordikool II – Kunda18.00Rakvere sh3:0
Tamsalu VK II – AraveteTamsalu sh0:3 (13,20,15)
SVK – Laekvere14.10.21Rakvere sh1:3 (-24.19,17,18)
7. voornädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Kunda – Tamsalu VK IIei mängitaKunda shx:x
Spordikool II – SVKE 06.09.2118.00Rakver sh3:0 (22,20,28)
Laekvere – VK Tarvas II11.11.21Muuga sh3:2
Aravete – Karkuse19.00 (saali 18.30)Aravete sh3:1 (12,-16,15,22)

Turniiritabel I etapp II alagrupp

12345678punktidsuhekoht
1Laekverex3:01:33:12:32:33:23:11317:13II
2Kunda0:3x1:30:30:30:30:30:3
3Karkuse3:13:1x2:32:31:33:01:31115:14III
4SVK1:33:03:2x3:00:32:30:39 0,85712:14V
5Tamsalu II3:23:03:20:3x0:33:00:31012:10IV
6Aravete3:23:03:13:03:0x1:33:11719:7I
7VK Tarvas II2:33:00:33:20:33:1x0:3 9 0,7311:15VI
8Spordikool II1:33:03:13:03:01:33:0x1517:7

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga II etapp 1-4. koha mängud

1 ) Tamsalu VK I3 ) Kadrina
2 ) VK Tarvas I..4 )Spordikool I
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
Tamsalu VK I -Spordikool24.10.2112.003:0
VK Tarvas I – Kadrina07.10.211:3
I- II koht
Tamsalu VK I – Kadrina02.12.21..2:3
III – IV koht
Spordikool – VK Tarvas15.11.2118.00…Rakvere SH3:1 (16,-17,20,24)

Tabel II etapp esimene grupp

1234punktidsuhekoht
1xx:xx:xx:x
2x:xxx:xx:x
3x:xx:xxx:x
4x:xx:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga II etapp 5.- 10. koha mängud

1) Aravete4) Tamsalu VK II
2) Laekvere
3) Karkuse
5) SVK
6) VK Tarvas II
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
5.-6. koht
Aravete- Laekvere0:3
7.-8.koht
Karkuse – Tamsalu VK II06.12.213:1
9.-10. koht
SVK- VK Tarvas II30.11.212:3

Tabel II etapp teine grupp

1234punktidsuhekoht
1xx:xx:xx:x
2x:xxx:xx:x
3x:xx:xxx:x
4x:xx:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga II etapp mängud kolmas grupp

1) …3) …
2) …
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
x:x
x:x
x:x

Tabel II etapp kolmas grupp

123punktidsuhekoht
1xx:xx:x
2x:xxx:x
3x:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga II etapp mängud neljas grupp

1) …3) …
2) …
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
x:x
x:x
x:x

Tabel II etapp neljas grupp

123punktidsuhekoht
1xx:xx:x
2x:xxx:x
3x:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga kohamängud 1-4

1) …3) …
2) …4)
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
x:x
x:x
x:x
x:x
x:x
x:x

Tabel Lääne-Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga kohad 1-4

123punktidsuhekoht
1xx:xx:x
2x:xxx:x
3x:xx:xx

Lääne – Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga kohamängud 5-8

1) …3) …
2) …4)
mängudnädala- ja kuupäevalgusaegmängupaiktulemus
x:x
x:x
x:x
x:x
x:x
x:x

Tabel Lääne-Virumaa 2021. aasta Rahvaliiga kohad 5-8

123punktidsuhekoht
1xx:xx:x
2x:xxx:x
3x:xx:xx